Weekendowe Zielone Szkoły Sun Sport w czerwcu

mar 11, 2024

 

Jesteś nauczycielem i myślisz o wzmocnieniu integracji w swojej klasie?

Zaoszczędź 30% na integracyjnych wyjazdach klasowych!

 

Proces integracji w klasie to wyjątkowe wyzwanie, wymagające indywidualnego podejścia do każdej grupy. Integracja to nie tylko nauka akceptacji, szacunku i zrozumienia, ale również czas na odkrywanie przez uczniów swojej wartości, pasji i unikalnych talentów.

 

Co zyskujesz wybierając wyjazd na weekendowe Zielone Szkoły Sun Sport w czerwcu?

 

✅Koszty niższe o 30%: Wybierając weekendowy termin, uczestnicy oszczędzają aż 30% kosztów całego wyjazdu, płacąc jedynie 450 zł.

✅Intensywna Integracja: Nasza 1-dniowa Zielona Szkoła to szybki sposób na zacieśnienie więzi w klasie, rozwijanie relacji oraz wzajemnego zrozumienia.

✅Nowe Doświadczenia: Oferujemy atrakcyjne zajęcia, które sprawią, że uczniowie przeżyją coś zupełnie nowego i ekscytującego.

✅Elastyczność Programu (zajęcia wodno – plażowe): Dajemy Wam możliwość wyboru spośród różnorodnych zajęć, dostosowując program do potrzeb i oczekiwań klasy. Mamy dla Was aż 6 różnorodnych zajęć, które zrealizujemy w 9 blokach! Dodatkowo w czerwcu otwarta jest strefa wodno – plażowa!

✅Przygoda i wspaniała Zabawa: Nasze programy są tak zaprojektowane, aby każdy uczestnik mógł cieszyć się wspaniałą zabawą, ucząc się jednocześnie wartości współpracy i team buildingu.

✅ 4 pyszne posiłki!

✅Unikalne lokalizacje: Nasze ośrodki w Giewartowie i Mrówkach to malownicze miejsca, otoczone przyrodą, idealne do organizacji inspirujących zajęć. Ośrodki znajdują się na terenie Parku Krajobrazowego i leżą nad najczystszymi jeziorami w Polsce.

 

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów oferty oraz informacji na temat zajęć w 1-dniowych Zielonych Szkółkach, zapraszamy do kontaktu z naszym działem zielonych szkół – Olga i Natalia chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

☎️ +48 664 720 861

 

__________

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej

LATO 2023 - OBOZY

 

ZOBACZ OFERTĘ

 
 
 

ZIELONE SZKOŁY

 

ZOBACZ OFERTĘ

 
 
 

LATO 2023 - OBOZY

 

ZOBACZ OFERTĘ

 
 
 

ZIELONE SZKOŁY

 

ZOBACZ OFERTĘ

 
 
 

X
I