BEZPIECZEŃSTWO

Nasi uczestnicy są dla nas najważniejsi, a więc w „zielonoszkołowym” szaleństwie nie zapominamy o bezpieczeństwie!

BEZPIECZEŃSTWO W OŚRODKU

 

Zarówno ośrodek w Giewartowie, jak i w Mrówkach jest ogrodzony. W każdym znajdują się dwie bramy wjazdowe (główna dla gości i służbowa) zabezpieczone kodami elektronicznymi. Dodatkowo na czas nocny od 23.00 do 7.00 zatrudniamy stróża, który pilnuje terenu ośrodka.

Ośrodek w Kaliszu także jest ogrodzony, posiada wydzielone przestrzenie zajęciowe.

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS ZAJĘĆ

 

Dbając o najwyższą jakość usług legitymujemy się regulaminami prowadzenia wszystkich zajęć.

Przed wszystkimi zajęciami dzieci są zapoznawane z nimi. W konsekwencji wiedzą, jak ważne jest przestrzeganie i respektowanie poznanych zasad i że każda zabawa, nawet najbardziej zwariowana musi być bezpieczna.

Posiadamy własny sprzęt wysokiej jakości, sprawdzany i konserwowany w trakcie sezonu wg potrzeb wynikających z jego użytkowania i zawsze po zakończeniu sezonu.

KADRA

 

To w większości osoby, które współpracują z nami od lat. Koordynatorzy zielonych szkół posiadają doświadczenie z zakresu zarządzania kadrą wychowawczo-instruktorską oraz organizacją i bezpieczeństwem podczas organizowanych przez nas obozów dla dzieci i młodzieży i przede wszystkim legitymują się niezbędnymi dokumentami. Kadra instruktorska poza spełnianiem niezbędnych wymogów wynikających z przepisów bierze udział w zgrupowaniach kadry Sun Sport, podczas których szkoli się i zdobywa niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne.

STANDARDY PRACY

 

Wiele lat doświadczenia w branży organizacji imprez dla dzieci i młodzieży pozwoliło nam wypracować STANDARDY PRACY, które obowiązują na wszystkich szczeblach organizacji pracy począwszy od przygotowań ośrodka, przez organizację pracy kadry, po prowadzenie zajęć oraz reagowanie w sytuacjach trudnych.

UBEZPIECZENIE NNW

 

Każdy uczestnik zielonej szkoły jest ubezpieczony jest od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW na sumę 10 tys. zł w PZU SA, al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa. Ubezpieczenie obejmuje: świadczenie z tytułu śmierci, świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu (Wariant 1), assistance zakres podstawowy oraz ryzyka dodatkowe: następstwa wypadku powstałego wskutek uprawiania sportów wysokiego ryzyka (NNW na sumę 10.000 zł), a także zwrot kosztów leczenia do sumy 500 zł.

PROGRAM

Podczas wszystkich zajęć sportowych uczestnicy podzieleni są na grupy. Ich wielkość zależna jest od wieku dzieci: jeżeli jest to grupa uczestników do lat 10 wówczas grupa liczy maksymalnie 15 dzieci, jeżeli są to dzieci powyżej lat 10, to grupa może liczyć 20 osób, w przypadku grupy mieszanej wiekowo grupa liczy maksymalnie 15 osób.

 

Realizujemy wszystkie zajęcia, które wybrali Państwo podczas rezerwacji, i które znalazły się w umowie na organizację zielonej szkoły. Kolejność ich realizacji ustala koordynator zielonej szkoły na miejscu w ośrodku. Podyktowane jest to koniecznością wzięcia pod uwagę warunków atmosferycznych danego dnia, kondycji grupy, a także realizacji wszystkich punktów programu wszystkich grup przebywających w ośrodku.

 

Program może ulec zmianie, ale tylko wówczas, gdy nie mamy żadnego wpływu na przyczynę np. złe warunki atmosferyczne lub awaria sprzętu. Zdarza się to bardzo rzadko. W takiej sytuacji realizujemy zajęcia możliwe do wykonania. Na przykład, jeżeli jednego dnia pogoda będzie fantastyczna, a przewidywania na dzień następny będą kiepskie, wówczas część zajęć możliwych do realizowania tylko w bardzo dobrych warunkach pogodowych kumulujemy w dniu najpiękniejszej pogody. Proszę jednak pamiętać, że zwykle nie pada non stop, a my świetnie wykorzystujemy wszelkie przejaśnienia pogodowe. Część zajęć może odbywać się nawet podczas mżawki, dlatego tak ważne jest, aby każdy uczestnik zielonej szkoły był odpowiednio przygotowany do zajęć w każdych warunkach pogodowych. Nawet jeśli pogoda zrobi nas na szaro 😊, to przygotowaliśmy całą gamę atrakcyjnych zajęć, którą realizujemy podczas deszczu.

ZAKWATEROWANIE

W ośrodku MICHASIÓWKA w Giewartowie kwaterujemy naszych gości w domkach drewnianych lub murowanych, jednopokojowych 5-6 osobowych lub typu studio 8 osobowych lub na pięknym, drewnianym poddaszu klimatycznej stołówki, w pokojach zlokalizowanych 4-7 osobowych (jeden pokój typu studio). Każdy domek i pokój nad stołówką posiadają własną łazienkę.

 

W ośrodku SUN SPORT w Mrówkach nasi goście mieszkają w domkach murowanych, 4, 5 i 6– osobowych jednopokojowych, w każdym domku znajduje się łazienka lub w domkach typu studio 10-osobowych, które do dyspozycji mają dwie łazienki lub w pokojach nad stołówką 3-6- osobowych z łazienkami.

 

Z uwagi na konieczność dopasowania miejsc zakwaterowania do liczby dzieci w grupie, ich płci oraz liczby opiekunów przyjeżdżających z grupą wybór domków, pokoi zależy od organizatora, czyli od pracowników działu zielonych szkół. Oczywiście będziemy starać się, w miarę możliwości. spełniać Państwa prośby. Prosimy pamiętać, aby wysłać je do nas mailem (w zależności od ośrodka na adres zielone-giewartow@sun-sport.pl lub zielone-mrowki@sun-sport.pl) najpóźniej 14 dni przed wyjazdem.

POSIŁKI I DIETY

Oferujemy 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.  

Część śniadań i kolacji podawana jest w formie szwedzkiego stołu, część stanowi menu główne jednakowe dla każdego uczestnika. Obiady dwudaniowe podawane dla każdego uczestnika, na podwieczorki podajemy owoce lub jogurt lub świeżo pieczone ciasto.

 

Dzieci przez cały pobyt mają nieograniczony dostęp do wody. Dla nauczycieli przygotowaliśmy kącik kawowy, w którym znajdą Państwo zarówno pyszną kawę z ekspresu, różne rodzaje herbat, a także ciasteczka lub ciasto pieczone przez nasze Panie kucharki.

 

Dzieci, które ze względów zdrowotnych muszą stosować dietę, mają taką możliwość. Konieczne jest zgłoszenie tego faktu najlepiej już w chwili rezerwacji, jednak najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem zielonej szkoły. Informacja musi zawierać szczegóły: którego dziecka dotyczy, jaka jest specyfika diety oraz wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą nam przygotowywać właściwe posiłki.

Ceny diet: celiakii, bezglutenowej, wybiórczej znajdują się przy każdej z ofert w części „cena nie zawiera”.

 

KADRA

KADRA

 

To w większości osoby, które współpracują z nami od lat. Koordynatorzy zielonych szkół posiadają doświadczenie z zakresu zarządzania kadrą wychowawczo-instruktorską oraz organizacją i bezpieczeństwem podczas organizowanych przez nas obozów dla dzieci i młodzieży i przede wszystkim legitymują się niezbędnymi dokumentami. Kadra instruktorska poza spełnianiem niezbędnych wymogów wynikających z przepisów bierze udział w zgrupowaniach kadry Sun Sport, podczas których szkoli się i zdobywa niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne.

 

STANDARDY PRACY

 

Wiele lat doświadczenia w branży organizacji imprez dla dzieci i młodzieży pozwoliło nam wypracować STANDARDY PRACY, które obowiązują na wszystkich szczeblach organizacji pracy począwszy od przygotowań ośrodka, przez organizację pracy kadry, po prowadzenie zajęć oraz reagowanie w sytuacjach trudnych.

KIESZONKOWE

 

Na terenie naszych ośrodków znajdują się sklepiki, w których można zakupić m.in. drobne gadżety, desery własnego wyrobu, batony wieloziarniste, chrupki kukurydziane, lody i napoje niegazowane. (dzieci przez cały pobyt mają nieograniczony dostęp do wody).  Płatność wyłącznie gotówką.

APTECZKA

Korzystamy z usług pobliskiego ośrodka zdrowia lub jeżeli okaże się to konieczne, najbliższego szpitala (Słupca lub Konin).

Zgodnie z wymogami prawnymi, prosimy nauczycieli o zaopatrzenie się w apteczkę pierwszej pomocy. Jeżeli, któryś z uczestników wyjazdu przyjmuje leki, to są one podawane przez wychowawcę szkolnego.

Podczas trwania zielonych szkół nie zatrudniamy pielęgniarki.

HARMONOGRAM

 

1-DNIOWE ZIELONE SZKOŁY (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek)

 

 • przyjazd 8.30
 • wyjazd 19.00

3-DNIOWE ZIELONE SZKOŁY (środa - piątek lub piątek – niedziela (weekend))

 

 • przyjazd w środę lub w piątek w godz. 13.00-14.00 (z uwagi na obecność innych grup przyjazd w godzinach wcześniejszych nie jest możliwy)
 • obiad dnia pierwszego godz. 14.15
 • 40-16.00 zakwaterowanie, zapoznanie z regulaminem ośrodka, zajęcia integracyjne
 • Kolejne dni zgodnie z harmonogramem poniżej
 • dzień ostatni: wykwaterowanie następuje (piątek lub niedziela) 11.00-11.30
 • obiad w dniu ostatnim 13.00
 • zajęcia trwają do godz. 15.00
 • wyjazd w godzinach 15.30-16.00

5-DNIOWE ZIELONE SZKOŁY (poniedziałek-piątek)

 

 • przyjazd w poniedziałek od godz. 10.00-10.30
 • obiad dnia pierwszego o godzinie 13.00
 • wykwaterowanie następuje w piątek w godz. 9.30-10.00, zajęcia trwają do 12.45, o godz. 13.00 obiad
 • wyjazd w piątek o godz. 14.00

 

Dzień zielonej szkoły wypełniony jest zajęciami średnio od godziny 9.30 do 21.30 z przerwami na posiłki.

 

HARMONOGRAM ZIELONYCH SZKÓŁ GIEWARTÓW

 

08:00-8:30 pobudka
08:30-9:00 śniadanie
9:15-10:45 I blok zajęciowy
11:15-12:45 II blok zajęciowy
13:00 obiad
14:30-16:00 III blok zajęciowy
16:00 podwieczorek
16:30-18:00 IV blok zajęciowy
18:30-19:00 kolacja
19:30-21:00 V blok zajęciowy
22:00 cisza nocna

HARMONOGRAM ZIELONYCH SZKÓŁ MRÓWKI

 

STREFA 1   STREFA 2
07:30 pobudka 07:30 pobudka
08:15 śniadanie 09:00 śniadanie
09:30-11:00 I blok zajęciowy 09:30-11:00 I blok zajęciowy
11:30-13:00 II blok zajęciowy 11:30-13:00 II blok zajęciowy
13:15 obiad 14:00 obiad
14:30-16:00 III blok zajęciowy 14:30-16:00 III blok zajęciowy
16:00 podwieczorek 16:00 podwieczorek
16:30-18:00 IV blok zajęciowy 16:30-18:00 IV blok zajęciowy
18:15 kolacja 19:00 kolacja
19:30-21:00 V blok zajęciowy 19:30-21:00 V blok zajęciowy
22:00 cisza nocna 22:00 cisza nocna

 

Wskazane godziny mogą ulec zmianie ze względów organizacyjnych.

DOKUMENTY, PŁATNOŚCI, FV

UMOWA

 

Umowę otrzymują Państwo od nas na podstawie wypełnionego przez wychowawcę formularza rezerwacyjnego, który otrzymujecie od pracownika biura. Formularz stanowi podstawę przygotowania umowy. Mają Państwo 7 dni na odesłanie do nas podpisanej przez osobę upoważnioną umowy. Bardzo ważne, aby zaznajomili Państwo także rodziców z jej treścią.

Umowę na organizację zielonej szkoły zawieramy ze szkołą, więc umowę powinna podpisać osoba upoważniona do zawierania umów z ramienia szkoły lub osoba posiadająca pisemne upoważnienie do zawierania takich umów.

 

PŁATNOŚCI

 

Zaliczka wynosi 30 % wartości umowy i płatna jest w ciągu 14 dni od daty jej wystawienia.

Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej na 40 dni przed rozpoczęciem zielonej szkoły.

W umowie znajduje się numer konta. W tytule przelewu prosimy wpisać:

 • Nazwę i numer szkoły
 • Nazwę ośrodka i termin realizacji zielonej szkoły

Najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem muszą Państwo do nas przesłać aktualną listę uczestników wyjazdu zawierającą:

 • Nazwę i numer szkoły
 • Nazwę ośrodka i termin realizacji zielonej szkoły
 • Nazwisko i imię ucznia
 • Datę urodzenia lub numer pesel

To dane niezbędne, aby móc objąć uczestników ubezpieczeniem NNW.

 

FAKTURY

 

Faktury za udział w imprezie wystawiamy do 2 tygodni po zakończeniu zielonej szkoły.

 

WAŻNE: Prośbę o FV prosimy przesłać jednym, zbiorczym e-mailem przez osobę, która była upoważniona do kontaktów z biurem zaraz po powrocie z zielonej szkoły. W wiadomości e-mail muszą znaleźć się następujące informacje:

 

 • Na kogo ma być wystawiona FV, imię, nazwisko i adres
 • Kogo ma dotyczyć (imię i nazwisko oraz dokładny adres uczestnika zielonej szkoły)
 • Kwota
 • Standardowo na FV wpisywany jest termin, miejsce i koszt skierowania, imię i nazwisko uczestnika zielonej szkoły.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasi uczestnicy są dla nas najważniejsi, a więc w „zielonoszkołowym” szaleństwie nie zapominamy o bezpieczeństwie!

BEZPIECZEŃSTWO W OŚRODKU

 

Zarówno ośrodek w Giewartowie, jak i w Mrówkach jest ogrodzony. W każdym znajdują się dwie bramy wjazdowe (główna dla gości i służbowa) zabezpieczone kodami elektronicznymi. Dodatkowo na czas nocny od 23.00 do 7.00 zatrudniamy stróża, który pilnuje terenu ośrodka.

Ośrodek w Kaliszu także jest ogrodzony, posiada wydzielone przestrzenie zajęciowe.

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS ZAJĘĆ

 

Dbając o najwyższą jakość usług legitymujemy się regulaminami prowadzenia wszystkich zajęć.

Przed wszystkimi zajęciami dzieci są zapoznawane z nimi. W konsekwencji wiedzą, jak ważne jest przestrzeganie i respektowanie poznanych zasad i że każda zabawa, nawet najbardziej zwariowana musi być bezpieczna.

Posiadamy własny sprzęt wysokiej jakości, sprawdzany i konserwowany w trakcie sezonu wg potrzeb wynikających z jego użytkowania i zawsze po zakończeniu sezonu.

KADRA

 

To w większości osoby, które współpracują z nami od lat. Koordynatorzy zielonych szkół posiadają doświadczenie z zakresu zarządzania kadrą wychowawczo-instruktorską oraz organizacją i bezpieczeństwem podczas organizowanych przez nas obozów dla dzieci i młodzieży i przede wszystkim legitymują się niezbędnymi dokumentami. Kadra instruktorska poza spełnianiem niezbędnych wymogów wynikających z przepisów bierze udział w zgrupowaniach kadry Sun Sport, podczas których szkoli się i zdobywa niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne.

STANDARDY PRACY

 

Wiele lat doświadczenia w branży organizacji imprez dla dzieci i młodzieży pozwoliło nam wypracować STANDARDY PRACY, które obowiązują na wszystkich szczeblach organizacji pracy począwszy od przygotowań ośrodka, przez organizację pracy kadry, po prowadzenie zajęć oraz reagowanie w sytuacjach trudnych.

UBEZPIECZENIE NNW

 

Każdy uczestnik zielonej szkoły jest ubezpieczony jest od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW na sumę 10 tys. zł w PZU SA, al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa. Ubezpieczenie obejmuje: świadczenie z tytułu śmierci, świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu (Wariant 1), assistance zakres podstawowy oraz ryzyka dodatkowe: następstwa wypadku powstałego wskutek uprawiania sportów wysokiego ryzyka (NNW na sumę 10.000 zł), a także zwrot kosztów leczenia do sumy 500 zł.

PROGRAM

Podczas wszystkich zajęć sportowych uczestnicy podzieleni są na grupy. Ich wielkość zależna jest od wieku dzieci: jeżeli jest to grupa uczestników do lat 10 wówczas grupa liczy maksymalnie 15 dzieci, jeżeli są to dzieci powyżej lat 10, to grupa może liczyć 20 osób, w przypadku grupy mieszanej wiekowo grupa liczy maksymalnie 15 osób.

 

Realizujemy wszystkie zajęcia, które wybrali Państwo podczas rezerwacji, i które znalazły się w umowie na organizację zielonej szkoły. Kolejność ich realizacji ustala koordynator zielonej szkoły na miejscu w ośrodku. Podyktowane jest to koniecznością wzięcia pod uwagę warunków atmosferycznych danego dnia, kondycji grupy, a także realizacji wszystkich punktów programu wszystkich grup przebywających w ośrodku.

 

Program może ulec zmianie, ale tylko wówczas, gdy nie mamy żadnego wpływu na przyczynę np. złe warunki atmosferyczne lub awaria sprzętu. Zdarza się to bardzo rzadko. W takiej sytuacji realizujemy zajęcia możliwe do wykonania. Na przykład, jeżeli jednego dnia pogoda będzie fantastyczna, a przewidywania na dzień następny będą kiepskie, wówczas część zajęć możliwych do realizowania tylko w bardzo dobrych warunkach pogodowych kumulujemy w dniu najpiękniejszej pogody. Proszę jednak pamiętać, że zwykle nie pada non stop, a my świetnie wykorzystujemy wszelkie przejaśnienia pogodowe. Część zajęć może odbywać się nawet podczas mżawki, dlatego tak ważne jest, aby każdy uczestnik zielonej szkoły był odpowiednio przygotowany do zajęć w każdych warunkach pogodowych. Nawet jeśli pogoda zrobi nas na szaro 😊, to przygotowaliśmy całą gamę atrakcyjnych zajęć, którą realizujemy podczas deszczu.

ZAKWATEROWANIE

W ośrodku MICHASIÓWKA w Giewartowie kwaterujemy naszych gości w domkach drewnianych lub murowanych, jednopokojowych 5-6 osobowych lub typu studio 8 osobowych lub na pięknym, drewnianym poddaszu klimatycznej stołówki, w pokojach zlokalizowanych 4-7 osobowych (jeden pokój typu studio). Każdy domek i pokój nad stołówką posiadają własną łazienkę.

 

W ośrodku SUN SPORT w Mrówkach nasi goście mieszkają w domkach murowanych, 4, 5 i 6– osobowych jednopokojowych, w każdym domku znajduje się łazienka lub w domkach typu studio 10-osobowych, które do dyspozycji mają dwie łazienki lub w pokojach nad stołówką 3-6- osobowych z łazienkami.

 

Z uwagi na konieczność dopasowania miejsc zakwaterowania do liczby dzieci w grupie, ich płci oraz liczby opiekunów przyjeżdżających z grupą wybór domków, pokoi zależy od organizatora, czyli od pracowników działu zielonych szkół. Oczywiście będziemy starać się, w miarę możliwości. spełniać Państwa prośby. Prosimy pamiętać, aby wysłać je do nas mailem (w zależności od ośrodka na adres zielone-giewartow@sun-sport.pl lub zielone-mrowki@sun-sport.pl) najpóźniej 14 dni przed wyjazdem.

POSIŁKI I DIETY

Oferujemy 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.  

Część śniadań i kolacji podawana jest w formie szwedzkiego stołu, część stanowi menu główne jednakowe dla każdego uczestnika. Obiady dwudaniowe podawane dla każdego uczestnika, na podwieczorki podajemy owoce lub jogurt lub świeżo pieczone ciasto.

 

Dzieci przez cały pobyt mają nieograniczony dostęp do wody. Dla nauczycieli przygotowaliśmy kącik kawowy, w którym znajdą Państwo zarówno pyszną kawę z ekspresu, różne rodzaje herbat, a także ciasteczka lub ciasto pieczone przez nasze Panie kucharki.

 

Dzieci, które ze względów zdrowotnych muszą stosować dietę, mają taką możliwość. Konieczne jest zgłoszenie tego faktu najlepiej już w chwili rezerwacji, jednak najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem zielonej szkoły. Informacja musi zawierać szczegóły: którego dziecka dotyczy, jaka jest specyfika diety oraz wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą nam przygotowywać właściwe posiłki.

Ceny diet: celiakii, bezglutenowej, wybiórczej znajdują się przy każdej z ofert w części „cena nie zawiera”.

 

KADRA

KADRA

 

To w większości osoby, które współpracują z nami od lat. Koordynatorzy zielonych szkół posiadają doświadczenie z zakresu zarządzania kadrą wychowawczo-instruktorską oraz organizacją i bezpieczeństwem podczas organizowanych przez nas obozów dla dzieci i młodzieży i przede wszystkim legitymują się niezbędnymi dokumentami. Kadra instruktorska poza spełnianiem niezbędnych wymogów wynikających z przepisów bierze udział w zgrupowaniach kadry Sun Sport, podczas których szkoli się i zdobywa niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne.

 

STANDARDY PRACY

 

Wiele lat doświadczenia w branży organizacji imprez dla dzieci i młodzieży pozwoliło nam wypracować STANDARDY PRACY, które obowiązują na wszystkich szczeblach organizacji pracy począwszy od przygotowań ośrodka, przez organizację pracy kadry, po prowadzenie zajęć oraz reagowanie w sytuacjach trudnych.

KIESZONKOWE

 

Na terenie naszych ośrodków znajdują się sklepiki, w których można zakupić m.in. drobne gadżety, desery własnego wyrobu, batony wieloziarniste, chrupki kukurydziane, lody i napoje niegazowane. (dzieci przez cały pobyt mają nieograniczony dostęp do wody).  Płatność wyłącznie gotówką.

APTECZKA

Korzystamy z usług pobliskiego ośrodka zdrowia lub jeżeli okaże się to konieczne, najbliższego szpitala (Słupca lub Konin).

Zgodnie z wymogami prawnymi, prosimy nauczycieli o zaopatrzenie się w apteczkę pierwszej pomocy. Jeżeli, któryś z uczestników wyjazdu przyjmuje leki, to są one podawane przez wychowawcę szkolnego.

Podczas trwania zielonych szkół nie zatrudniamy pielęgniarki.

HARMONOGRAM

 

1-DNIOWE ZIELONE SZKOŁY (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek)

 

 • przyjazd 8.30
 • wyjazd 19.00

3-DNIOWE ZIELONE SZKOŁY (środa - piątek lub piątek – niedziela (weekend))

 

 • przyjazd w środę lub w piątek w godz. 13.00-14.00 (z uwagi na obecność innych grup przyjazd w godzinach wcześniejszych nie jest możliwy)
 • obiad dnia pierwszego godz. 14.15
 • 40-16.00 zakwaterowanie, zapoznanie z regulaminem ośrodka, zajęcia integracyjne
 • Kolejne dni zgodnie z harmonogramem poniżej
 • dzień ostatni: wykwaterowanie następuje (piątek lub niedziela) 11.00-11.30
 • obiad w dniu ostatnim 13.00
 • zajęcia trwają do godz. 15.00
 • wyjazd w godzinach 15.30-16.00

5-DNIOWE ZIELONE SZKOŁY (poniedziałek-piątek)

 

 • przyjazd w poniedziałek od godz. 10.00-10.30
 • obiad dnia pierwszego o godzinie 13.00
 • wykwaterowanie następuje w piątek w godz. 9.30-10.00, zajęcia trwają do 12.45, o godz. 13.00 obiad
 • wyjazd w piątek o godz. 14.00

 

Dzień zielonej szkoły wypełniony jest zajęciami średnio od godziny 9.30 do 21.30 z przerwami na posiłki.

 

HARMONOGRAM ZIELONYCH SZKÓŁ GIEWARTÓW

 

08:00-8:30 pobudka
08:30-9:00 śniadanie
9:15-10:45 I blok zajęciowy
11:15-12:45 II blok zajęciowy
13:00 obiad
14:30-16:00 III blok zajęciowy
16:00 podwieczorek
16:30-18:00 IV blok zajęciowy
18:30-19:00 kolacja
19:30-21:00 V blok zajęciowy
22:00 cisza nocna

HARMONOGRAM ZIELONYCH SZKÓŁ MRÓWKI

 

STREFA 1   STREFA 2
07:30 pobudka 07:30 pobudka
08:15 śniadanie 09:00 śniadanie
09:30-11:00 I blok zajęciowy 09:30-11:00 I blok zajęciowy
11:30-13:00 II blok zajęciowy 11:30-13:00 II blok zajęciowy
13:15 obiad 14:00 obiad
14:30-16:00 III blok zajęciowy 14:30-16:00 III blok zajęciowy
16:00 podwieczorek 16:00 podwieczorek
16:30-18:00 IV blok zajęciowy 16:30-18:00 IV blok zajęciowy
18:15 kolacja 19:00 kolacja
19:30-21:00 V blok zajęciowy 19:30-21:00 V blok zajęciowy
22:00 cisza nocna 22:00 cisza nocna

 

Wskazane godziny mogą ulec zmianie ze względów organizacyjnych.

DOKUMENTY, PŁATNOŚCI, FV

UMOWA

 

Umowę otrzymują Państwo od nas na podstawie wypełnionego przez wychowawcę formularza rezerwacyjnego, który otrzymujecie od pracownika biura. Formularz stanowi podstawę przygotowania umowy. Mają Państwo 7 dni na odesłanie do nas podpisanej przez osobę upoważnioną umowy. Bardzo ważne, aby zaznajomili Państwo także rodziców z jej treścią.

Umowę na organizację zielonej szkoły zawieramy ze szkołą, więc umowę powinna podpisać osoba upoważniona do zawierania umów z ramienia szkoły lub osoba posiadająca pisemne upoważnienie do zawierania takich umów.

 

PŁATNOŚCI

 

Zaliczka wynosi 30 % wartości umowy i płatna jest w ciągu 14 dni od daty jej wystawienia.

Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej na 40 dni przed rozpoczęciem zielonej szkoły.

W umowie znajduje się numer konta. W tytule przelewu prosimy wpisać:

 • Nazwę i numer szkoły
 • Nazwę ośrodka i termin realizacji zielonej szkoły

Najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem muszą Państwo do nas przesłać aktualną listę uczestników wyjazdu zawierającą:

 • Nazwę i numer szkoły
 • Nazwę ośrodka i termin realizacji zielonej szkoły
 • Nazwisko i imię ucznia
 • Datę urodzenia lub numer pesel

To dane niezbędne, aby móc objąć uczestników ubezpieczeniem NNW.

 

FAKTURY

 

Faktury za udział w imprezie wystawiamy do 2 tygodni po zakończeniu zielonej szkoły.

 

WAŻNE: Prośbę o FV prosimy przesłać jednym, zbiorczym e-mailem przez osobę, która była upoważniona do kontaktów z biurem zaraz po powrocie z zielonej szkoły. W wiadomości e-mail muszą znaleźć się następujące informacje:

 

 • Na kogo ma być wystawiona FV, imię, nazwisko i adres
 • Kogo ma dotyczyć (imię i nazwisko oraz dokładny adres uczestnika zielonej szkoły)
 • Kwota
 • Standardowo na FV wpisywany jest termin, miejsce i koszt skierowania, imię i nazwisko uczestnika zielonej szkoły.

X
I