O SUN SPORT

Od ponad 20 lat organizujemy obozy letnie, zielone szkoły oraz imprezy integracyjne, a naszym głównym celem jest tworzenie wyjątkowych doświadczeń, które pozostawiają trwały ślad w dzieciach i młodzieży. 

Jesteśmy właścicielami dwóch ośrodków wypoczynkowych w Wielkopolsce, nad jeziorami, każdy posiada prywatną plażę: w Giewartowie i Mrówkach. W naszym rodzinnym mieście Kaliszu – najstarszym mieście w Polsce – znajduje się siedziba firmy, zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych dzielnic miasta.

Nasze obozy oraz zielone szkoły, cieszą się ogromnym uznaniem wśród rodziców, jak i dzieci oraz uzyskują doskonałe oceny w procesie ankietowania. To niepodważalne atuty, które nieustannie nas motywują do ciągłego doskonalenia zarówno w aspektach opiekuńczych, programowych, jak również w doskonaleniu naszej wiedzy z zakresu psychologii oraz pedagogiki.

W Sun Sport na wszelkich szczeblach organizacji obowiązują autorskie Standardy Pracy, a do rekrutacji kadry przywiązujemy szczególną wagę: jest ona starannie dobierana, uczestniczy w szkoleniach, warsztatach oraz corocznych zgrupowaniach. Są to ludzie pełni pasji, odpowiedzialni i kochający pracę z dziećmi.

OŚRODKI PRZYJAZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

PROFESJONALNA KADRA

BEZPIECZEŃSTWO

AUTORSKIE PROGRAMY

DBAMY O ŚWIAT

ZDROWA KUCHNIA

Misja SUN SPORT

Naszą misją jest rozbudzenie w dzieciach i młodzieży zaciekawienia światem, sportem, relacjami z drugim człowiekiem.

Misję tę realizujemy tworząc wyjątkowe warunki do rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Proponujemy bogaty program sportowo-rekreacyjny, integracyjny i edukacyjny.

Ważne jest dla nas, aby zapewnić naszym uczestnikom nie tylko dobrą zabawę i doskonałe samopoczucie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, aktywność i otwarcie na świat.

Czujemy wielką radość, dumę i odpowiedzialność tworząc imprezy, które mogą stanowić wzmocnienie dla fizycznego, emocjonalnego, społecznego i intelektualnego rozwoju dzieci.

DLACZEGO Z NAMI

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Przez dwie dekady naszej działalności zdobyliśmy bezcenne doświadczenie w  organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży i z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy: JESTEŚMY W TYM SPECJALISTAMI i ŚWIADCZYMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE .

Nasza kadra zarządzająca, to doświadczeni specjaliści, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wyjątkowe umiejętności pedagogiczne. Wychowawcy i instruktorzy legitymują się niezbędnymi uprawnieniami i są dobierani wyjątkowo starannie. Nasz program sportowo-rekreacyjny wyróżnia się kreatywnością, bogactwem wyboru oraz wysoką jakością realizacji.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Przez dwie dekady naszej działalności zdobyliśmy bezcenne doświadczenie w  organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży i z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy: JESTEŚMY W TYM SPECJALISTAMI i ROBIMY TO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Nasza kadra to doświadczeni specjaliści, posiadający doskonałe kwalifikacje i wyjątkowe umiejętności pedagogiczne. Nasz program sportowo-rekreacyjny wyróżnia się jakością i różnorodnością.

NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Mając na uwadze świadczenie usług na najwyższym poziomie stworzyliśmy standardy pracy obejmujące m. in. pracę wychowawczo-opiekuńczą, prowadzenia zajęć, postępowanie w przypadku zachorowania, a nawet pracę personelu socjalnego. Nasze ośrodki są ogrodzone i monitorowane oraz ochraniane. Dysponujemy własnym atestowanym sprzętem, serwisowanym po każdym sezonie.

NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Mając na uwadze świadczenie usług na najwyższym poziomie stworzyliśmy Standardy Pracy obejmujące m. in. pracę wychowawczo-opiekuńczą, prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych, integracyjnych, rozrywkowych, edukacyjnych, postępowanie w przypadku zachorowania, a nawet pracę personelu socjalnego. Nasze ośrodki są ogrodzone, monitorowane oraz ochraniane. Dysponujemy własnym atestowanym sprzętem, serwisowanym po każdym sezonie.

 

100% ZORGANIZOWANEGO CZASU

Proponujemy bogaty program sportowo-rekreacyjny, integracyjny, rozrywkowy i edukacyjny.

Plan ZIELONEJ SZKOŁY ułożony jest tak, aby maksymalnie wypełnić czas pobytu dobrą zabawą, integracją, edukacją i sportem.

 

 

 

100% ZORGANIZOWANEGO CZASU

Proponujemy bogaty program sportowo-rekreacyjny, integracyjny i edukacyjny.

Plan ZIELONEJ SZKOŁY, z którym mogą się Państwo zapoznać na kolejnych stronach katalogu, ułożony jest tak, aby maksymalnie wypełnić czas pobytu dobrą zabawą, integracją, edukacją i sportem

 

 

 

POSIŁKI I INDYWIDULANE PODEJŚCIE DO DIETY

Stworzyliśmy jadłospis oparty na najwyższej jakości produktach. Ograniczyliśmy spożycie cukru zastępując go miodem lub ksylitolem. Podajemy zawsze świeże, smaczne, dobrze doprawione potrawy. Serwujemy czystą wodę lub wodę z cytryną, pomarańczami i miodem. Ciepłe napoje to herbata, prawdziwe kakao i kawa zbożowa. Uwzględniamy diety specjalne.

POSIŁKI I INDYWIDULANE PODEJŚCIE DO DIETY

 

Stworzyliśmy jadłospis oparty na najwyższej jakości produktach. Ograniczyliśmy spożycie cukru zastępując go miodem lub ksylitolem. Podajemy zawsze świeże, smaczne, dobrze doprawione potrawy. Serwujemy czystą wodę lub wodę z cytryną, pomarańczami i miodem. Ciepłe napoje to herbata, prawdziwe kakao i kawa zbożowa. Uwzględniając specjalne diety.

NASZE NAGRODY

Jesteśmy laureatami Championa w kategorii Organizator wypoczynku dla dzieci. Otrzymaliśmy także Laur Eksperta oraz Orła Turystyki, a nasza Machasiówka została najlepszym obiektem turystyki w Wielkopolsce. Posiadamy referencje wystawione przez kilkuset wychowawców szkolnych. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie w realizację wydarzeń o najwyższym standardzie zostały docenione przyznaniem: Certyfikatu Dobrych Praktyk dla naszych ośrodków od Polskiej Organizacji Turystycznej w roku 2022oraz Znakiem Jakości KidZone – projektu, którego działania wspierają znani ambasadorzy: Paulina Sykut-Jeżyna, Piotr Rubik, Maria Rotkiel, Michał Będźmirowski (znany jako Modny Tata) oraz Kamila Szczawińska – supermodelka i szczęśliwa mama.

 

 

 

NASZE NAGRODY

Jesteśmy laureatami Championa w kategorii Organizator wypoczynku dla dzieci. Otrzymaliśmy także Laur Eksperta oraz Orła Turystyki, a nasza Machasiówka w Giewartowie została najlepszym obiektem turystyki w Wielkopolsce. Posiadamy referencje wystawione przez kilkuset wychowawców szkolnych. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie w realizację wydarzeń o najwyższym standardzie zostały docenione przyznaniem Certyfikatu Dobrych Praktyk dla naszych ośrodków od Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Znakiem Jakości KidZone – projektu, którego działania wspierają znani ambasadorzy: Paulina Sykut-Jeżyna, Piotr Rubik, Maria Rotkiel, Michał Będźmirowski (znany jako Modny Tata) oraz Kamila Szczawińska – supermodelka i szczęśliwa mama.

Jesteśmy dumni z posiadania własnych ośrodków w Giewartowie, Mrówkach i Kaliszu, zlokalizowanych w wyjątkowych miejscach, które poza urokiem otaczającej je przyrody, gwarantują nam realizację naszych imprez wg wysokich norm jakości i bezpieczeństwa. co gwarantuje naszym uczestnikom komfortowy pobyt. Do jakości i bezpieczeństwa przywiązujemy najwyższą wagę, stąd standardy pracy kadry i organizacji imprez, monitorowane i ochraniane ośrodki, wysokiej jakości sprzęt będący naszą własnością oraz starannie dobierana kadra.

Dowodem naszego sukcesu są referencje od wielu szkół z całego kraju, co potwierdza naszą renomę i zaufanie klientów. Naszym celem jest zawsze uśmiech na twarzach uczestników oraz ich opiekunów, dlatego wkładamy 200% naszego zaangażowania, aby każdy wyjazd był niezapomnianym przeżyciem.

X
I