Organizator Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT

ul. Szlak Bursztynowy 11
62-800 Kalisz

 

(wjazd z ronda przy Szlaku Bursztynowym na osiedle Stare Miasto w ulicę M.Starego, następnie w lewo w ul. B.Pobożnego i w prawo w ul. Szlak Bursztynowy)

 

 

tel. kom. +48 602-119-000  +48 664-720-861   +48 728-803-805

(czynny w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku 9.00-17.00)

 

UWAGA ! ze względów organizacyjnych nie odpowiadamy na SMS, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy

Biuro w Kaliszu czynne jest od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00.

 

DOWÓDZTWO SUN SPORT

JOLANTA WALAS-ZDUNEK

Szefowa firmy

Zapewnia ekspansję firmy. Planuje rozbudowę oraz rozwój infrastruktury naszych ośrodków. Dba, aby Klienci byli szczęśliwi, kadra zadowolona, a Sun Sport cieszył każdego dnia.


e-mail: jola@sun-sport.pl
tel. 664-932-171

TOMASZ NIDZGORSKI

Dyrektor generalny

Zarządza kluczowymi zadaniami firmy oraz pracą kadry wyższego szczebla. Planuje rozwój infrastruktury sportowo-rekreacyjnej naszych ośrodków oraz czuwa nad każdym aspektem realizacji imprez. Realizuje misję i wizję Sun Sport każdego dnia. Wyjątkowy człowiek o wszechstronnym wykształceniu, doświadczony pedagog i psycholog.


e-mail: sun-sport@sun-sport.pl
tel. 664-932-171

EWA MARCZYŃSKA

Dyrektor biura

Zarządza pracą biura. Koordynuje projektami związanymi ze stronami internetowymi firmy. Dba o każdy szczegół dokumentacji dla Klienta: ma być jasno, zrozumiale, bez gwiazdek i niedomówień. Czuwa nad sprzedażą obozów letnich, dba o komfort i zaufanie rodzica. Służy pomocą w ważnych i pilnych sprawach, odpowiada nawet na najtrudniejsze pytania klientów.


e-mail: ewa@sun-sport.pl
tel. 664-932-171

DZIAŁ SPRZEDAŻY ZIELONYCH SZKÓŁ ORAZ IMPREZ INTEGRACYJNYCH

OLGA STEPANEC

Kierowniczka działu sprzedaży zielonych szkół oraz imprez integracyjnych.

Jak sama o sobie mówi, jej serce jest zielone. Ma niezwykłą zdolność zjednywania sobie ludzi. Ceni sobie wszystkie chwile spędzone nad zindywidualizowaniem oferty dla każdego klienta. Cieszy się, jak praca się pali: dzwonią wszystkie telefony, e-maile zapychają skrzynki, a ona przekona nieprzekonanego.


e-mail: zielone-szkoly@sun-sport.pl, zielone-giewartow@sun-sport.pl

tel. 664-720-861

NATALIA TRĘBIŃSKA

Młodsza specjalistka ds. sprzedaży zielonych szkół

Zna wszystkie szczegóły realizacji zielonych szkół oraz imprez integracyjnych. Przedstawi ofertę, wyjaśni szczegóły umowy i przeprowadzi przez kolejne etapy: od rezerwacji, przez podpisanie umowy, aż po wyjazd na imprezę. W ośrodku oddaje naszych Klientów w ręce koordynatorów.


e-mail: zielone-mrowki@sun-sport.pl
tel. 728-803-805

DZIAŁ SPRZEDAŻY OBOZÓW LETNICH

JOANNA SKÓRZEWSKA

Kierowniczka działu sprzedaży obozów letnich

Koordynuje pracę działu. Odpowie na każde pytanie i rozwiąże każdy problem. Wypyta, doradzi, znajdzie obóz idealny ;). Przeanalizuje każdą kartę kwalifikacyjną i już na tym etapie zatroszczy się o bezpieczny pobyt każdego obozowicza. Każdego rodzica przeprowadzi przez meandry rezerwacji, umowy i płatności.


e-mail: giewartow@sun-sport.pl

tel. 664-932-172

ANNA KOWALEWSKA

Mł. specjalistka ds. sprzedaży obozów letnich

 

Zbada potrzeby dziecka i rodzica oraz doradzi, która z imprez będzie najlepszym wyborem. Pokieruje w najtrudniejszych sprawach dokumentów, opłat i zaświadczeń. Pomoże zarezerwować, przygotuje umowę, a potem uważnie prześledzi wszystkie informacje rodziców o swoich dzieciach. Doskonale wie, jak są one ważne, aby i dziecko, i rodzic czuli się komfortowo podczas naszych wakacji.


e-mail: mrowki@sun-sport.pl

tel. 664-932-172

DZIAŁ REKRUTACJI

AGATA LEŚNIAK

Kierowniczka działu rekrutacji

Koordynuje pracę działu, którego najważniejszym zadaniem jest zatrudnienie wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Strukturę zatrudnienia oraz obowiązujące przepisy ma w małym palcu. Skrupulatna i zrównoważona. Bada sprawę do skutku i nigdy się nie poddaje.


e-mail: rekrutacja@sun-sport.pl

tel. 784-691-524

DOROTA JANAS

Starsza specjalistka ds. rekrutacji

Skuteczna i sumienna. Zaprosi na zgrupowanie, przeprowadzi rozmowę rekrutacyjną, a wyróżniające jednostki na pewno zatrudni. Odpowiedzialna za rekrutację kadry do ośrodka w Mrówkach. Ma niezwykłą intuicję, a poza tym spokój podszyty uśmiechem i radością.


e-mail: rekrutacja2@sun-sport.pl
tel. 888-613-275

MICHAŁ DRYTKIEWICZ

Mł. specjalista ds. rekrutacji

Rekrutuje kadrę do pracy w ośrodku w Giewartowie. Bierze pod uwagę każdy aspekt od doświadczenia przez predyspozycje po zainteresowania. Prowadzi grupę na Fb KADRA SUN SPORT, nagrywa rolki, pisze posty - uwielbia nasze media społecznościowe, a one jego.

e-mail: rekrutacja3@sun-sport.pl

tel. 880-285-052

DZIAŁ KREATYWNY

ANGELIKA ŁUCZAK-WAWRZYNIAK

Kierowniczka działu kreatywnego

Zna Sun Sport od podszewki. W przeszłości wychowawczyni, instruktorka, kierowniczka obozów, zielonych szkół, obecnie kierowniczka działu kreatywnego - idealny przykład kariery. Kieruje pracami zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie i realizację programu imprez, strategie marketingowe produktów oraz prowadzenie social mediów. To ją najczęściej widzieliście na naszych live'ach. Zawsze żywiołowa i kreatywna.


e-mail: kreatywni@sun-sport.pl

tel. 602 119 000

IRYNA HONCHAR

Specjalistka ds. marketingu

Analiza, ewaluacja, kreacja i koordynacja wszystkich działań, to jej drugie ja. Buduje strategię marketingową naszych usług, a następnie nadzoruje realizację każdego z najdrobniejszych jej elementów. Odpowiedzialna za layout naszych stron internetowych. Uwielbia marketingowe nowości i skuteczne narzędzia. Konkretna, pewna w dążeniu do celu, uśmiechnięta i nigdy się nie poddaje.

e-mail: marketing@sun-sport.pl
tel. 602-119-000

AGNIESZKA JANGAS

Specjalistka ds. marketingu

Autorka zdecydowanej większości naszych projektów graficznych oraz tekstów marketingowych. Autorka programu medialnego firmy na Fb oraz YT. Tworzy dla nas inspirujące narracje, a wszystko po to, aby budować autentyczne relacje z naszymi Klientami. Forma, kolor, tekst, najdrobniejszy szczegół, to cała ona. Jest drugą osobą naszego zespołu, która najczęściej pojawia się w social mediach. Uśmiechnięta i kreatywna.


e-mail: marketing2@sun-sport.pl

tel. 602-119-000

OLGA JASIENIECKA

Starsza specjalistka ds. programów i social media

Zwana Olicją. Prawdziwa kariera w Sun Sport. Kiedyś wychowawczyni, instruktorka, kierowniczka naszych imprez, obecnie nasza instagramowa specjalistka: rolki, relacje, posty, zasięgi, statystyki, strategie, followersi… Olicja stoi także za przygotowaniem naszych programów obozów, zielonych szkół i pozostałych imprez. Analityczna dusza artystyczna.

e-mail: jasieniecka.olicja@sun-sport.pl
tel. 602-119-000

ADRIANNA KOPANIA

Koordynatorka ośrodka w Mrówkach, kierowniczka naszych imprez

Zakochała się w Mrówkach od pierwszego wejrzenia, choć długo nie chciała opuszczać Giewartowa. Przed jej wzrokiem nie ukryje się żaden element, który mógłby zakłócić pracę ośrodka. Organizację naszych imprez i zarządzanie kadrą ma w małym palcu. Współtworzy programy oraz standardy pracy podczas imprez Sun Sport. Zwana "Królową Mrówek" kocha to miejsce, a dla naszych uczestników zrobi wiele (...jeżeli nie wszystko :))

e-mail: kopania.adrianna@sun-sport.pl
tel. 602-119-000

IZABELA MIKOŁAJEWSKA

Koordynatorka ośrodka w Giewartowie

Koordynuje pracą ośrodka w Giewartowie tak, aby kiedy przyjedziecie do nas, trawa była zielona, sprzęt stał w gotowości, a kadra witała z otwartymi ramionami. Praca z dziećmi jest wyjątkowo bliska jej sercu: jest pedagogiem szkolnym, olinofrenopedagogiem, nauczycielem wychowania fizycznego, kierownikiem wypoczynku. Takiej energii jaka ma Iza nie znajdziecie nigdzie.

e-mail: mikolajewska.iza@sun-sport.pl

tel. 602-119-000

DZIAŁ FINANSOWY

JOANNA WACŁAWEK

Kierowniczka działu finansowego

Z ogromnym upodobaniem i pasją liczy, analizuje, negocjuje i kontroluje. Optymistka, dla której nie ma spraw niemożliwych, są tylko sprawy do rozwiązania. Sporządzi najtrudniejszy wniosek, znajdzie najlepsze wyjście z sytuacji i rozliczy nierozliczane. Z otwartością i uśmiechem przyjmuje każdy kolejny dzień.


e-mail: joanna@sun-sport.pl
tel. 694-721-785

MONIKA WOJCIECHOWSKA

Specjalistka ds. finansów

Vat, Pit, Cit, rozliczenia, faktury, rachunki nie mają przed nią tajemnic. Dba o nasze konta ;). Wystawi dla Państwa fakturę za udział dziecka w obozie lub zielonej szkole. Podpowie, jak otrzymać dofinansowanie do wypoczynku dziecka z zakładu pracy. Zawsze skora do żartów.

e-mail: finanse@sun-sport.pl
tel. 604-750-105

WERONIKA JEŻYK

Specjalistka ds. zakupów i administracji

Specjalnie dla Was: od piłek, przez quady, aż po inwestycje w postaci boisk czy domków–zmówi i kupi, poprosi o projekt tak, aby wszystko na czas znalazło się w ośrodkach. A do tego certyfikaty, atesty, ubezpieczenia. Z przymrużeniem oka patrzy na przeciwności, wychodząc z założenia, że wszystko da się zrobić.

e-mail: kalisz@sun-sport.pl
tel. 662-072-157

X
I