DLACZEGO Z NAMI

 

Wycieczki szkolne zorganizowane przez Sun Sport to coś więcej niż odpoczynek, to przede wszystkim integracja klasy, sport i edukacja. To coś wyjątkowego dla wszystkich, którzy cenią sobie wspaniałą zabawę, a także są przekonani że warto spróbować w życiu nie tylko najpopularniejszych sportów, ale również tych mniej znanych, mniej dostępnych, a nawet tych bardziej ekstremalnych. To także okazja do nauki samodzielności, rozwoju pasji i kreatywności, radość z aktywnego spędzania czasu wolnego z rówieśnikami, a przede wszystkim do łączenia nauki z zabawą.  Przeczytajcie Państwo dlaczego wycieczki szkolne z nami to dobra decyzja:

 

 • 20 LAT DOŚWIADCZENIA W ORGANIZACJI WYJAZDÓW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
 • KADRA LEGITYMUJĄCA SIĘ DOSKONAŁYMI KWALIFIKACJAMI I NIEPRZECIĘTNYMI ZDOLNOŚCIAMI PEDAGOGICZNYMI
 • WYJĄTKOWY PROGRAM SPORTOWO-REKREACYJNY
 • DWA WŁASNE OŚRODKI
 • STANDARDY PRACY OBOWIĄZUJĄCE NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH DZIAŁALNOŚCI I PRZY REALIZACJI WSZYSTKICH IMPREZ
 • 100% ZORGANIZOWANEGO CZASU
 • NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA
 • REFERENCJE KILKUDZIESIĘCIU SZKÓŁ Z CAŁEGO KRAJU
 • 100% WASZEGO UŚMIECHU
 • 200% NASZEGO ZAANGAŻOWANIA 🙂

 

 

NASZE OŚRODKI:

 

Ośrodek Aktywnego Wypoczynku MICHASIÓWKA w Giewartowie oraz Ośrodek Aktywnego Wypoczynku SUN SPORT w Mrówkach są własnością naszej firmy i dlatego mamy tutaj  nieograniczone możliwości  zarządzania. Oczywiście każdy z ośrodków legitymuje się niezbędnymi protokołami dopuszczającymi do użytkowania.

 

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS ZAJĘĆ:

 

 • Dzieci są dla nas najważniejsze, a więc w wycieczkowym szaleństwie 🙂 nie zapominamy o bezpieczeństwie! Przed wszystkimi zajęciami dzieci są zapoznawane z regulaminami zajęć. Wiedzą, jak ważne jest przestrzeganie i respektowanie poznanych zasad i że każda zabawa, nawet najbardziej zwariowana musi być bezpieczna.
 • Wszystkie zajęcia zawsze odbywają się w obecności instruktora!
 • Wszyscy uczestnicy naszych imprez obowiązkowo podczas zajęć quadowych jeżdżą w kaskach. Najmłodsi po wyznaczonym torze, starsi na ogrodzonym polu quadowym.
 • Podczas zajęć paintballowych zabezpieczają nas maski i mundury. Wszyscy uczestnicy są informowani o bezwzględnym zakazie ściągania masek podczas gry, a instruktorzy przykładają do pilnowania bezpieczeństwa ogromną wagę. Brak pokory w tym względzie może zaowocować usunięciem z pola paintballowego!
 • Podczas zabaw wodnych dziećmi opiekuje się ratownik oraz wychowawcy/instruktorzy. Zawsze dysponujemy odpowiednią liczbą instruktorów, którzy nie spuszczą z oka żadnego wodnego potwora :-). Każdy ośrodek posiada wyznaczone kąpielisko. Maluchy mniejsze i te już ciut większe dodatkowo otrzymują „makarony” lub „pływaczki”.

STANDARYZACJA PRACY SUN SPORT:

 

Mając na uwadze przede wszystkim dobro naszych Klientów – ich bezpieczeństwo, radość i zadowolenie, ale także zachowanie najwyższego poziomu świadczonych usług, komfort i bezpieczeństwo pracy instruktorów i wychowawców stworzyliśmy standardy pracy na naszych imprezach. Obejmują one zarówno pracę wychowawczo-opiekuńczą, standardy prowadzenia poszczególnych zajęć sportowo-rekreacyjnych, organizacji dnia, zasady postępowania w przypadku zachorowań, a nawet standardy pracy personelu socjalnego.

 

WYKWALIFIKOWANA, DOŚWIADCZONA KADRA:

 

zapewnia nam doskonałą realizację wszystkich aspektów, zarówno sportowych, jak i edukacyjnych naszych imprez. Funkcję kierowników pełnią pedagodzy, nauczyciele, osoby doświadczone i znane nam od lat, zapewniające prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie organizowanych przez nas imprez. Wychowawcy i instruktorzy legitymują się niezbędnymi kwalifikacjami, ale przede wszystkim bardzo lubią pracę z dziećmi i młodzieżą. Ku naszej radości to uwielbienie jest obustronne ponieważ każdego roku oczekujecie Państwo od nas (a wiemy to dzięki waszym telefonom i mailom), że Ci sami instruktorzy pojawią się i tym razem 🙂 Oczywiście w większości są to od lat te same osoby, ale każdego roku nasze szeregi zasila kilku nowych instruktorów. Dobieramy ich wyjątkowo starannie – to profesjonaliści, zaufani i sprawdzeni w najtrudniejszych warunkach. Każdego roku cała nasza kadra spotyka się podczas kilkudniowego zgrupowania instruktorskiego, podczas którego podsumowujemy i analizujemy miniony sezon. To doskonała okazja do dyskusji na tematy programowe, wychowawcze oraz do rozważań dotyczących ewentualnych ulepszeń, zmian, nowości. To także czas szkoleń dla naszej kadry oraz fantastyczna sposobność poznania i sprawdzenia potencjalnych wychowawców.

 

UBEZPIECZENIE:

 

Oczywiście każdy uczestnik jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (ubezpieczenie NNW, na sumę 10 tys. zł oraz KL do 500 zł w PZU SA, al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa. Ubezpieczenie obejmuje: świadczenie z tytułu śmierci, świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu (Wariant 1), assistance zakres podstawowy oraz ryzyka dodatkowe: następstwa wypadku powstałego wskutek uprawiania sportów wysokiego ryzyka, a także zwrot kosztów leczenia. Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są tutaj)

 

X
I